Reklama | Kontakt

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ, ZADZWOŃ POD NUMER 665 755 592. MOŻESZ TEŻ DO NAS NAPISAĆ POD ADRES: reklama@serwislokalny.com LUB SKONTAKTOWAĆ SIĘ PRZY POMOCY PONIŻSZEGO PANELU.

*

SZANOWNI PAŃSTWO,

przed Wami oferta reklamowa Serwisu Lokalnego, lokalnych mediów elektronicznych na miarę XXI wieku w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Czytelnicy nam zaufali, bo na naszych łamach oferujemy codzienne, rzetelne dziennikarstwo. Ich zaufanie i duża liczba odwiedzin to dla nas radość. A dla Państwa szansa na superskuteczny marketing!

Nasza propozycja to reklama sprofilowana pod specyficzne potrzeby Państwa firmy. Oferujemy zarówno standardowe bannery (również animowane!), jak też materiały sponsorowane. Czyli proponujemy prezentację firmy albo produktu przez stworzenie opowieści, materiału, który dobrze się czyta i ogląda (tekst, fotografia, film). To także świetna szansa, by przedstawić się klientowi. Opowiedzieć, dlaczego to Państwa firmę powinien wybrać.

NASZ CENNIK

ROZMIESZCZENIE REKLAM

CZYM JEST TZW. REKLAMA KREATYWNA I MODUŁ?

Reklama kreatywna to jeden z naszych najważniejszych produktów. To reklama w formie strategii, którą przygotowujemy indywidualnie z każdym z naszych klientów. Tworzymy materiały sponsorowane (film, fotografia, tekst, grafika), które opowiadają o firmie lub jej produktach, włączamy w to media społecznościowe (Facebook) i konkursy. Forma? Wywiady sponsorowane, reportaże i fotoreportaże, zaproszenia, animacje... Nasza kreatywność kończy się tam, gdzie wyobraźnia. 

DLACZEGO REKLAMA W INTERNECIE?

Tradycyjna prasa odchodzi do lamusa. Trendy w światowej reklamie skazują nawet tak szacowne tytuły jak amerykański "Newsweek" na niebyt. Jeden z najpopularniejszych tygodników świata od początku tego roku wychodzi wyłącznie w wersji internetowej i na tablety. Zmiany w polskich mediach, malejąca sprzedaż tytułów przy liniowym wzroście liczby internautów, dają nam do zrozumienia, że rewolucja informacyjna pochłania właśnie media starego typu.

Z tymi zmianami można walczyć albo wyjść im naprzeciw. My wybraliśmy tę drugą opcję.

Firmy dzięki reklamie internetowej dostają tę rewolucję wraz z całym wachlarzem interaktywnych możliwości. Nie do uzyskania na papierze.

Ruchoma, animowana reklama to zdecydowanie więcej niż analagowy moduł. Nie tylko bardziej przykuwa wzrok, ale może stanowić wrota. Na przykład do ciekawej strony internetowej firmy z cennikiem usług albo do profilu w portalu społecznościowym (o czym niżej). Reklama u nas zapewnia Państwa firmie wysoką, stale monitorowaną przez nas frekwencję odwiedzin. W prasie reklama ginie pośród wielu innych, podobnych modułów. U nas znajduje się zawsze w miejscach odwiedzanych przez czytelnika - na stronie głównej, w każdej z kategorii i przy każdym tekście.

Zintegrowanie z mediami społecznościowymi (Facebook, Google +) pozwala nawet najbardziej lokalnej firmie utrzymywać stały kontakt z klientami. Budować narrację wokół marki i produktu, opowiadać o swojej firmie. Pozwala zaprosić klientów do współtworzenia ulubionych produktów, wszak to do nich mają trafić. Nieważne, czy sprzedajesz bramy czy prowadzisz zakład fryzjerski. Po prostu dobrze mieć internautów za przyjaciół swojego biznesu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI