JUBILEUSZ ZESPOŁU FARADAJS W IMIELINIE (WIDEO)

"Wierzymy, że każdym razem na nowy sposób odkrywaliśmy historię o Bożym Narodzeniu, że troszkę zmądrzeliśmy, że 10 lat to nie tylko nasza zmiana fizyczna, ale również mentalna."

Każdy z nas kiedyś rozpoczął swoją historię o Bożym Narodzeniu

Zespół Faradajs rozpoczął ją 10 lat temu. Pozornie co roku przeżywamy to samo: Porządki, prezenty, Wigilia, kolędowanie, spowiedź, Msza, pasterka. Na pierwszy rzut oka nic się nie zmienia. Jednak z każdym rokiem, z każdą historią, przybliżamy się do nieba. To nie zataczanie błędnego koła jak jazda po rondzie, to wkraczanie krętymi schodami wciąż w górę.

Pozornie jesteśmy w tym samym punkcie, a w rzeczywistości coraz wyżej... i bliżej zrozumienia prawdy o Bożym Narodzeniu.

Tegoroczny koncert to dziesiąty stopień ku górze. Głęboko wierzymy, że trud wspinaczki po 9 wcześniejszych stopniach nie poszedł na marne, że za każdym razem na nowy sposób odkrywaliśmy historię o Bożym Narodzeniu, że troszkę zmądrzeliśmy, że 10 lat to nie tylko nasza zmiana fizyczna, ale również mentalna.

Serdecznie zapraszamy 27 grudnia o godzinie 18 do kościoła MB Szkalperznej na koncert kolędowy. Podczas koncertu zostaną zebrane dary na rzecz Domu Dziecka im. Ojca Pio w Mysłowicach. Opiekunowie domu dziecka szczególnie będą wdzięczni za środki czystości oraz słodycze. Będzie również możliwość przekazania ofiary pieniężnej.

Zespół Faradajs

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.