DUMNY BIERUŃ RAPUJE (WIDEO)

Tak 13 grudnia w Alibabie przy ulicy Granitowej w Bieruniu bawiliśmy się podczas koncertu bieruńskich artystów sceny hip-hopowej. Kto nie był ten trąba.

Bieruń się zjednoczył w rytmach hip-hopu, bo też ma się w czym jednoczyć. Lokalna scena działa całkiem prężnie.

Organizatorzy imprezy zapowiadają, że to dopiero jedno z pierwszych takich wydarzeń. - W planach kolejne koncerty i imprezy muzyczne, a na nich nie zabraknie lokalnych artystów - zapowiada organizator imprezy Marek Stachura, znany jako Gumix.

Na scenie baru Alibaba w Bieruniu wystąpili: Oli, Gumix, Dudex, CSK oraz DJ Bulixon, Kula, Anna Bajka Antonik i Daniel Deny Tecław. Zaprezentowały się także tancerki z zespołu KGB Crew (wideo niżej).

CZYTAJ TEŻ: WYWIAD Z ANNĄ "BAJKĄ" ANTONIK

Przez lokal w trakcie imprezy przewinęło się nawet ok. 200 osób, co jest sporym sukcesem frekwencyjnym. Tym bardziej jak na rzecz zupełnie undergroundową, zrobioną przez pasjonatów dla pasjonatów. To sygnał, że Bieruń tętni energią.

- Wszystkim przybyłym na koncert chciałbym serdecznie podziękować za stworzenie fantastycznej atmosfery. Cieszę się, że dzięki imprezie spotkało się po latach wielu starych znajomych - kończy Gumix, ogarniacz labelu Dumny Bieruń.

ZOBACZ TEŻ ZAJAWKĘ IMPREZY

Serwis Lokalny objął patronat medialny nad imprezą. Z czego jesteśmy naprawdę dumni.

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ

Film główny Kamil Plewniok

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.
Komentarze
 • ~Migureak
  2017-10-28

  Delicate Rx Support Viagra Kaufen Privat <a href=http://levitrial.com>o vernight delivery buy levitra online</a> Propecia Depression Acne Amitriptyline Were To Buy Tadacip Online Pharmacy

 • ~Hrabina
  2015-01-25

  Brawo Panowie, róbcie to co kochacie, spełniajcie się i pokażcie wszystkim którzy coś mają w głowie że naprawdę nie wiele trzeba by to zrealizować. Wiara, zaangażowanie, optymizm i chęć działania wystarczy by nie stać w miejscu a piąć się w górę.

 • ~Jożin z pioskó
  2014-12-19

  Jestem fanem Heavy Metalu ale popieram młodzież, która wyraża swoje problemy przez ten wspaniały rodzaj muzyki. Inne czasy inne problemy - tutaj porywa mnie tekst i ten prosty bit. Lubię gdy młodzież wyraża swoje "ale". Lata 90 dla kapel rockowych były tragiczne - wszędzie nas wyrzucali a obecnie tylko MixerBand a jak nie dajesz dupy to zapomnij.\r\nChwała Wam przyszłości narodu i do przodu!!\r\n\r\n