PROFESJONALIŚCI ZAKOCHANI W SAMOCHODACH

Jeśli ktoś mówi, że w myciu samochodów nie ma filozofii, to zniszczy sobie auto...

POLUB NAS NA FACEBOOKU

RÓŻNICA POLEGA NA DOŚWIADCZENIU

Istniejemy od 2005 roku i umyślimy już ok. 12-13 tys. pojazdów. Wiemy, jak pielęgnować samochody. Jesteśmy ekspertami, a ekspert to ktoś, kto popełnił już wszystkie możliwe błędy i teraz ich unika. Ten etap mamy za sobą. Dzisiaj auta wyjeżdżają od nas czyste, zabezpieczone i bez zarysowań. Wypracowaliśmy bezpieczną chemię, dlatego

ufają nam właściciele takich marek i modeli jak topowe BMW, AUDI, Lexus, Chevrolet Corvette czy Mitsubishi Lancer. 

Mieliśmy nawet klienta, do którego jechaliśmy 400 km! Byli potrzebni profesjonaliści, którzy kochają samochody, a takich niełatwo znaleźć. Do każdego samochodu i problemu podchodzimy indywidualnie.

ZOBACZ TEŻ NASZE REALIZACJE

SZCZEGÓLNIE WRAŻLIWE SAMOCHODY

Są samochody, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Np. japońskie marki mają bardzo delikatne lakiery. Inny przykład to auta w tzw. czarnym atramencie. Lakier o najlepszym efekcie wizualnym, ale najtrudniejszy w utrzymaniu. Dla takich aut stosujemy tzw bezpieczne mycie – metodą dwóch wiader z myciem wstępnym pianą aktywną o neutralnym pH. Mając drogi samochód trzeba więcej inwestować w jego pielęgnację ze względu na materiały z których jest wykonany.

Podobnie im starsze auto, tym więcej wymaga opieki ze względu na wiek. W pojazdach powyżej 15 lat stosowano lakiery akrylowe, które łatwo zniszczyć, a przecież nawet 25-letni samochód może wyglądać lepiej niż nowy.

Wiemy jak dbać o lakier samochodu

ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCĄ

Potrzebne konsultacje? Można do nas przyjechać, porozmawiać. Jeśli będzie taka potrzeba, sprzedamy odpowiednie środki, zamówimy system do bezpiecznego mycia. Porady są bezpłatne, ale trzeba pojawić się osobiście. Chętnie dzielimy się doświadczeniem i służymy radą.

RÓŻNICA TO JAKOŚĆ

Czy myjnie samoobsługowe są tańsze? Jeśli liczymy tylko 10 zł wrzucone do automatu - tak. Często nie uwzględniamy własnego czasu, wysiłku i ryzyka. Takie mycie to loteria. My wiemy, jak zadbać o samochód i nie trzeba u nas stać w długiej kolejce. Czy na myjni samoobsługowej bądź automatycznej można zarezerwować stanowisko na konkretną godzinę? Sama cena to kalkulacja czasu i bezpiecznej chemii. Na myjniach samoobsługowych wykorzystuje się najczęściej tanie środki, które niszczą stopniowo lakier, uszczelki i elementy chromowane.

Myjemy ponad 1000 aut rocznie, do tego olbrzymiego doświadczenia dokładamy solidną wiedzę. 

Jeździmy na szkolenia, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z nowościami technologicznymi i światowymi trendami. 

SAMOCHÓD ZABEZPIECZONY

Oprócz zwykłego mycia można również zabezpieczyć pojazd. W aucie zabezpieczonym lakier i elementy zewnętrzne doprowadzamy do stanu bliskiemu fabrycznemu, po czym nakładamy powłoki ochronne. Samochód nie przyjmuje tak wiele brudu. W efekcie można wydłużyć czas między kolejnymi myciami do pięciu tygodni i korzystać ze słabszej chemii. Trwałość zabezpieczenia zaczyna się od miesiąca (najprostsze woskowanie). Są również powłoki na dziewięć miesięcy czy nawet 5 lat!

POWŁOKA CERAMICZNA - JAK TO DZIAŁA?

Obecnie najlepsza technologia to powłoki ceramiczne. W porównaniu do wosków, są jak przeskok z kaset VHS na płyty DVD. Przykład? Na nawoskowanym samochodzie powstają krople wody. Magazynują brud i działają jak szkło powiększające. Przy powłokach ceramicznych woda spływa taflą, nie wywołując tego efektu. Warstwa na zewnątrz i wewnątrz lakieru odpycha brud oraz prawie całkowicie izoluje od czynników takich jak słońce, kwaśne deszcze, lód, brud, śnieg. Częściowo zabezpiecza przed drobnymi rysami mogącymi powstać w czasie mycia.

Szczególnie polecamy zabezpieczenie samochodu na zimę. Więcej na ten temat wkrótce.

Artykuł sponsorowany

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ