NADAL CIEPŁO I POGODNIE

Będzie trochę chłodniej, ale zimy wciąż nie widać. Prognoza pogody (13-18 listopada).

W poniedziałek w pogodzie niewiele się zmieni. Po porannych mgłach na niebie mało chmur, a temperatura wzrośnie do około 13/14°C. Wiatr będzie słaby, a ciśnienie wysokie, stabilne.

We wtorek początkowo dużo słońca, jednak po południu chmur będzie przybywać, aż w końcu pojawią się opady deszczu. Temperatura w dzień wzrośnie do 15°C.

W środę po przejściu frontu atmosferycznego zrobi się chłodniej. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wzrośnie do około 10°C. Zachmurzenie na ogół będzie duże i umiarkowane, padać jednak nie będzie. Wiatr słaby.

Czwartek zapowiada się pogodnie. Temperatura w dzień wzrośnie do 10°C. Ciśnienie w ten dzień wyniesie około 1032hPa i będzie powoli rosnąć.

Piątek również zapowiada się bardzo pogodnie. W dzień temperatura oscylować będzie w okolicach 10°C, nocami nieco powżej 0°C.

Początek weekendu bardzo pogodny. Podobnie jak w poprzednich dniach temperatura wzrośnie w okolice 10°C. Wiatr będzie słaby.

W niedzielę więcej chmur i niewykluczone, że pojawią się słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wzrośnie do około 7/8°C. Wiatr pod wieczór nieco silniejszy. Ciśnienie wciąż bardzo wysokie.

Sprawdź też podsumowanie sezonu burzowego 2018 autora prognozy.

Mateusz Pardygał, Polscy Łowcy Burz

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.