PONAD 20 STOPNI W LISTOPADZIE

Po chłodnym i deszczowym weekendzie czeka nas duża zmiana w pogodzie. 1 listopada może być nawet ponad 20 stopni C!

W poniedziałek od rana sporo przejaśnień i rozpogodzeń. Po przejściu frontu atmosferycznego napłynie do nas ciepłe powietrze. Temperatura w ciągu dnia może wzrosnąć do.. 20°C. Wiatr będzie słaby, co spowoduje, że temperatura odczuwalna będzie bardzo przyjemna.

We wtorek pojawi się nieco więcej chmur. Pojawiać się będą przejaśnienia, ale niewykluczone też słabe opady deszczu. Będzie jednak ciepło, bo temperatura wzrośnie do około 18/19°C. Wiatr nieco silniejszy.

Środa zapowiada się rewelacyjnie. Od rana do wieczora na niebie bardzo mało chmur, a temperatura wzrośnie do 18°C. Wiatr będzie słaby, a ciśnienie wysokie, 1024hPa.

Pierwszy dzień listopada, a więc Wszystkich Świętych również zapowiada się bardzo pogodnie. Na niebie pojawiać się będą tylko chmury wysokiego piętra. Temperatura wzrośnie lub minimalnie przekroczy 20°C. Nocami temperatura nie będzie spadać poniżej 8/9°C, więc noce także zapowiadają się dosyć ciepło.

W piątek zrobi się nieco chłodniej, bo temperatura maksymalnie wzrośnie do około 13/14°C. Pojawi się więcej chmur i niewykluczone, że spadnie deszcz, który nie będzie zbyt silny.

Początek weekendu zapowiada się rewelacyjnie. W ciagu dnia temperatura wzrośnie do około 17°C, a na niebie górować będzie tylko słońce. Wiatr będzie słaby, a ciśnienie powoli będzie spadać.

W niedzielę temperatura może wzrosnąć do 21/22°C - Jak na 4 listopada to bardzo wysoka temperatura. Będzie bardzo pogodnie, a wiatr będzie słaby. Ochłodzenia nie widać...

Sprawdź też podsumowanie sezonu burzowego 2018 autora prognozy.

 

Mateusz Pardygał, Polscy Łowcy Burz

 

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.