POGODA JAK W CZERWCU! BĘDZIE CIEPŁO

Ciepło i... burzowo (stęskniliście się za grzmotami?) W poniedziałek temperatura przekroczyła 25°C i wszystko na to wskazuje, że najbliższe dni będą równie ciepłe.

We wtorek zachmurzenie na ogół będzie umiarkowane. Lokalnie mogą się pojawić konwekcyjne, przelotne opady deszczu i burze. Temperatura wzrośnie do około 20°C, a wiatr będzie słaby.

W środę pogoda będzie zdecydowanie lepsza. Od rana do wieczora zachmurzenie będzie małe, a termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą nawet 23°C. Wiatr słaby, a ciśnienie stabilne.

Również w czwartek pogoda będzie fanstastyczna. Przez cały dzień niebo będzie zupełnie wolne od chmur, a temperatura raczej będzie przypominać letnie miesiące, ponieważ może wzrosnąć do 25°C.

Piątek zapowiada się ciepło, z temperaturą dochodzącą do około 22/23°C, jednak w tym dniu ponownie mogą pojawić się burze. Podczas burz porywy wiatru mogą dochodzić do 70km/h, jednak będą one lokalne. Poza tym będzie dość pogodnie.

Po dość dynamicznym piątku, w sobotę przez cały dzień zachmurzenie będzie małe, bądź umiarkowane. Opadów nie należy się już spodziewać, a temperatura przekraczająca 22/23°C i słaby wiatr sprawią, że warto będzie ten dzień spędzić na świeżym powietrzu.

W niedzielę pogoda niewiele się zmieni. Będzie bardzo pogodnie i ciepło. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wzrośnie do około 24/25°C. Wiatr będzie słaby, okresami nieco silniejszy - w porywach do 35km/h, a ciśnienie tak jak w poprzednie dni - będzie stabilne.

Mateusz Pardygał, Polscy Łowcy Burz

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.