ŚNIEŻYCE ZA NAMI

Śnieżyce za nami. Będzie trochę cieplej, śnieg stopnieje, ale prawdziwa zima dopiero przed nami. Zapraszamy do prognozy pogody.

We wtorek zachmurzenie będzie całkowite. W dzień możliwe słabe, przelotne opady śniegu, z temperatura do 2°C. Pod wieczór temperatura zamiast spadać zacznie rosnąć, a śnieg przejdzie w deszcz. Wiatr okresami nieco silniejszy, z południowego - zachodu.

Niestety również w środę przez cały dzień niebo szczelnie pokryte będzie chmurami. Temperatura będzie oscylować w okolicach 3/4°C. Przez większą część dnia należy się spodziewać opadów deszczu, okresami możliwe opady śniegu z deszczem. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 35km/h, z południowego - zachodu.

W czwartek pogoda się uspokoi. Przestanie padać, a nawet zacznie się przejaśniać i rozpogodzać. Temperatura może wzrosnąć do około 5°C. Wciąż pojawiać się będą silniejsze porywy wiatru.

W piątek od rana zachmurzenie umiarkowane, jednak z biegiem dnia chmur będzie coraz więcej. Po południu możliwe słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wzrośnie do 6°C. Wiatr w porywach do 30km/h.

W sobotę przez cały dzień będzie pochmurno. Pojawiać się będą słabe opady deszczu, bądź mżawki, które będą przechodzić w śnieg. Temperatura w dzień do 2°C. Wiatr słaby.

W niedzielę temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 0°C. Przelotnie będzie padać śnieg, jednak jest też szansa na przejaśnienia. Wiatr na ogół słaby, okresami nieco silniejszy, w porywach do 25-30km/h. Ciśnienie będzie dosyć niskie.

 

Mateusz Pardygał, Polscy Łowcy Burz

 

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.