AKCJE NITROERGU NA NOVEJ GIEŁDZIE

Nova Giełda (novagielda.pl) umożliwi sprzedawanie i kupowanie akcji bieruńskiej spółki. Za pośrednictwem systemu transakcyjnego do 7 listopada można składać zapisy na akcje. Cena jednej to 22,50 zł, a sprzedaż rozpocznie się 10 listopada.

Zostać inwestorem na Novej Giełdzie można za darmo – rejestracja jest zwolniona od opłat. Z kolei prowizja od zrealizowanego zlecenia wynosi zawsze 1 złoty. Aby móc inwestować, wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej: https://novagielda.pl/register-step-1.

Masz pytania? Zadzwoń: 535 370 055.

Nova Giełda (www.novagielda.pl) to uruchomiony 20 lutego 2017 roku system transakcyjny należący do znanego inwestora giełdowego Mariusza Patrowicza. W systemie tym nie handlujemy bezpośrednio akcjami, lecz opcjami konwertowalnymi na akcje lub udziały.

Obecnie w systemie transakcyjnym Nova Giełda notowane są takie instrumenty jak: Huta Stalowa Wola, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Gamrat, Zortrax, Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” czy Walcownia Metali Nieżelaznych „Łabędy”.

Instrument Huta Stalowa Wola wzrósł na debiucie o prawie +35%, Zortrax i Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” po +26%, a Walcownia Metali Nieżelaznych „Łabędy” nawet o +300% tylko w ciągu pierwszego dnia notowań! To pokazuje, że instrumenty notowane na Novej Giełdzie cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów.

Wycena Spółki Nitroerg przy cenie z IPO wynoszącej 22,50 zł to prawie 140 mln zł. Czy posiadacze akcji Nitroerg będą cieszyć się ze wzrostu wartości? To okaże się już 10 listopada.

Materiał sponsorowany

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ