SZKOŁA JĘZYKOWA Z BIERUNIA NAJLEPSZA NA ŚLĄSKU!

Szkoła z naszego miasta BEST Centrum Języków Obcych zajęła 6. miejsce w ogólnopolskim rankingu wydawnictwa Warsaw Business Journal. Jak to się stało, że ta szkoła jest tak wysoko?

Jak co roku renomowane wydawnictwo Warsaw Business Journal ogłasza swój prestiżowy ranking najlepszych firm w Polsce "Book of Lists". W kategorii "Edukacja - Języki Obce" szkoła z naszego miasta - BEST Centrum Języków Obcych zajęła bardzo wysoką 6 pozycję.

Należy podkreślić, że szkoła BEST CJO znalazła się nie tylko w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół w Polsce, ale jest jedyną szkołą z województwa śląskiego w tym prestiżowym gronie.

Jak to się stało, że właśnie ta szkoła jest tak wysoko w rankingu? 

BEST CJO funkcjonuje na rynku szkół językowych w południowej części województwa śląskiego już ponad 20 lat. Przez ten czas w swoich 5 oddziałach w Bieruniu, Tychach, Bielsku-Białej, Pszczynie i w Czechowicach-Dziedzicach wykształciła już kilkanaście tysięcy uczniów na zajęciach grupowych, indywidualnych oraz w firmach, a także biorąc udział w projektach finansowanych z funduszy europejskich. Uczy zarówno dzieci już od 5 roku życia jak i młodzież i dorosłych. 

Jej głównym celem jest przekazywanie umiejętności swobodnego posługiwania się językami obcymi i tym samym otwieranie swoim Słuchaczom drogi do ciekawszego, bardziej satysfakcjonującego życia. To też  nic dziwnego, że jej kursanci świetnie radzą sobie w szkołach na sprawdzianach, świetnie zdają egzaminy maturalne i dostają się na prestiżowe uczelnie wyższe. Słuchacze biznesowi natomiast, odnoszą duże sukcesy zawodowe nie tylko w Polsce ale i za granicą.

Dzięki braku bariery językowej absolwenci BEST CJO zyskują pewność siebie, stają się bardziej ambitni, otwarci, nawiązują nowe przyjaźnie, podróżują bez obaw oraz odnoszą sukcesy nie tylko szkolne i zawodowe ale także osobiste.

Osiągnięcia szkoły oraz jej słuchaczy nie są dziełem przypadku lecz można je przypisać dobrze wykwalifikowanej i wyselekcjonowanej kadrze lektorów, urozmaiconym metodom nauczania opartych na metodyce współpracujących ze szkoła międzynarodowych wydawnictwach takich jak Pearson, Hueber czy Nowela oraz oczywiście bogatej ofercie kursów z 28 języków świata a także nowoczesnemu wyposażeniu szkoły. Sale wykładowe BEST CJO wyposażone są w niezbędne narzędzia pomocne w nauce języków tj. TV, odtwarzacze DVD, CD, mp3 oraz tablice multimedialne, z których poprzez ogólnodostępne w szkole Wi-Fi lektorzy wykorzystują zarówno autentyczne materiały multimedialne  dotyczące ciekawych i bieżących tematów jak i autorską platformę e-learningową.

Wysokie miejsce w rankingu najlepszych szkół w Polsce BEST CJO zawdzięcza także Akredytacji Kuratorium Oświaty, międzynarodowej Akredytacji ELCL QA skupiającej najlepsze europejskie szkoły językowe, a także dlatego, iż BEST CJO jest Akredytowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym ETS Global, TELC i PTE (Pearson Test of English), w którym na sesjach otwartych (dla każdego, w ustalonych z góry terminach i miejscach) i zamkniętych (na żądanie klienta w dogodnym dla niego terminie i miejscu, np. w firmie) w każdym miesiącu można zdawać międzynarodowe egzaminy z języka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego.  O wysokiej pozycji szkoły decydowali także klienci biznesowi, u których szkoła BEST CJO ma możliwość świadczyć swoje usługi językowe, a są to obecnie m.in takie firmy jak General Motors, Porsche, General Electrics, Hilton Foods, Hydac, HUF, BOS, voestalpine, Kontakt Simon, Murapol czy Hager Polo, a także różnorodna i wciąż uaktualniana oferta kursów stacjonarnych oferowana klientom indywidualnym chętnym do nauki w grupie. W tym roku szkoła w naszym mieście uruchomiła m.in. z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Z tego co słyszymy od zadowolonych klientów, szkoła BEST CJO to nie tylko przynoszący efekty wysoki poziom nauczania ale przede wszystkim wyjątkowa atmosfera, która sprawia, że wielu Słuchaczy wiążą się ze szkołą na lata a nowi klienci najczęściej wybierają właśnie BEST CJO. Na tą atmosferę składa się zapewne wiele czynników: entuzjastycznie nastawieni lektorzy, jak co roku z nowymi pomysłami, dodający energii charakter wnętrz z kolorami, które pobudzają do pracy nawet po ciężkim dniu, a także życzliwa obsługa administracyjna szkoły. Sama szkoła podkreśla, że nie byłoby tego wszystkiego bez wspaniałych kursantów, którzy swoimi sukcesami, zapałem i humorem sprawiają, że  BEST CJO chce nieustannie się rozwijać i jak co roku zawalczyć o wysoką pozycję w rankingu najlepszych szkół w Polsce.

Od 1 sierpnia trwają zapisy na kursy językowe w BEST CJO. Dla Czytelników serwislokalny.com szkoła przygotowała rabat specjalny: 120 zł na dowolnie wybrany kurs. Wystarczy do 2 tygodni od publikacji tego artykułu podejść do Sekretariatu BEST CJO i dokonać zapisu na kurs wpłacając minimum 200zl zaliczki gotówką lub kartą albo przelewem. Co więcej, swój rabat można powiększyć o dodatkowe 20zł korzystając z zapisu on-line. Podczas zapisu on-line w polu Kod Promocyjny należy wpisać hasło „serwislokalny”. Do zobaczenia na kursach w BEST CJO.

Adres najlepszej szkoły językowej na Śląsku w naszym mieście to:              

„BEST” Centrum Języków Obcych
Bieruń, ul. Macieja 1      

Tel. (32) 216 53 86 lub 500 169 157
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl  

e-mail: bierun@bestcentrum.pl
Facebook:
www.fb.com/BestCentrum 
www.fb.com/bestcjo.bierun

Adresy szkół sieci BEST CJO: 

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIELSKO-BIAŁA
ul. Cechowa 13
tel. (33) 821-99-55  
kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl 

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl 

BEST CZECHOWICE-DZ.
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl 

BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

Materiał sponsorowany

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ