POGODA ZEPSUJE SIĘ W WEEKEND?

Aktualnie największy wpływ na pogodę w naszym regionie ma układ wysokiego ciśnienia, którego centrum we wtorek znajdowało się nad północno-zachodnią polską. Napływa do nas powietrze polarne morskie. Niestety, na weekend, czyli na Dni Bierunia pogoda nie wygląda ciekawie.

W środę od rana do wieczora na niebie górować będzie tylko słońce. Będzie ciepło, bo temperatura wzrośnie do około 26/27°C. Wiatr będzie słaby, z południa, oraz południowego - wschodu.

Również w czwartek przez cały dzień będzie bardzo pogodnie. Zrobi się jeszcze cieplej, bo prognozuje się, że temperatura dobije do 30°C. Wiatr będzie wiał słabo.

W piątek w pogodzie nic się nie zmieni. Od rana do wieczora bardzo dużo pogodnego nieba, z temperaturą do 30 kresek. Po południu ciśnienie zacznie spadać (w nocy z piątku na sobotę możliwe burze).

Niestety wygląda na to, że pogoda w sobotę się popsuje. Po przejściu frontu atmosferycznego (w nocy z piątku na sobotę) zdecydowanie się ochłodzi. Według najnowszych prognoz temperatura tego dnia nie przekroczy 20°C. Dodatkowo zachmurzenie na ogół będzie duże i całkowite, jednak po południu i wieczorem padać raczej nie będzie, a zza chmur powinno wyglądać słońce.

Niestety również niedziela zapowiada się nieciekawie. Przez cały dzień zachmurzenie będzie duże, z lokalnymi przejaśnieniami, oraz opadami słabego deszczu. Temperatura maksymalnie osiągnie zaledwie 17/18°C.

 

Mateusz Pardygał, Polscy Łowcy Burz

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.
Komentarze
  • ~LarAmunse
    2017-10-05

    Purchase Isotretinoin Price Pills Populaires En Ligne Acheter Priligy Usa Giving Toddler Amoxicillin <a href=http://cheapviasales.com& gt;viagra online pharmacy</a> Cephalexin Overdosage Discount Acticin Pharmacy Prix Kamagra 10 Mg