WRACAJĄ UPAŁY I... BURZE!

Lipiec to czy listopad? Temperatury w ciągu dnia oscylują wokół 20 st. °C, a nocami często spadają nawet do 12! Na szczęście wracają upały. Od środy będzie gorąco!

Niedziela będzie dla nas! Dużo pogodnego nieba w całym regionie. Wciąż jednak będzie do nas spływać chłodne powietrze z północy. Temperatura w ciągu dnia maksymalnie wyniesie ok. 22/23°C.

W poniedziałek zachmurzenie w ciągu dnia będzie na ogół umiarkowane. Po południu niewykluczone przelotne opady lub burze, które powinny być słabe.

We wtorek zacznie do nas napływać zdecydowanie cieplejsza masa powietrza. Już w ten dzień zrobi się cieplej - temperatura wzrośnie do około 25°C. Dodatkowo będzie bardzo pogodnie. Wiatr słaby.

W środę zrobi się jeszcze cieplej, bo temperatura wzrośnie do około 28°C. Wciąż bardzo pogodnie.

W czwartek wrócą do nas upały, których w tym roku było bardzo mało. Prognozuje się, że w ten dzień temperatura przekroczy 30°C. Dodatkowo będzie bardzo pogodnie. Lokalnie po południu pojawią się burze.

Upalnie zapowiada się również piątek, kiedy to temperatura ponownie przekroczy 30°C. Według prognoz znów będzie bardzo pogodnie, nie można wykluczyć popołudniowych burz.

Mateusz Pardygał, Polscy Łowcy Burz

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.