ZE SZKOŁĄ W PRZYSZŁOŚĆ!

Na Facebooku ruszył fanpejdż Szkoły z Przyszłości! Polub, żeby się przekonać, że szkoła średnia w Bieruniu albo Lędzinach to najlepszy wybór.

To tak naprawdę wybór startu z w przyszłość. Oferta LO w Bieruniu, PZS w Bieruniu i PZS w Lędzinach jest z roku na rok lepsza, a w szkołach dzieje się tyle, że trudno za tym nadążyć. Stąd pomysł powstania Szkoły z Przyszłości na Facebooku z logo rakiety, która ich tam zabierze. Jednego miejsca, w którym znajdą się najważniejsze doniesienia z placówek.

Te szkoły to wybijający się uczniowie. Wybraliśmy troje z nich: Dominika Tomczoka z LO w Bieruniu, Klaudię Zielińską z PZS w Bieruniu i Wiktorię Żernik z PZS w Lędzinach. Wkrótce na łamach Szkoły opowiedzą, dlaczego wybrali Szkoły z Przyszłości, a nie inne.

Wreszcie o prestiżu szkół świadczy to, że są doinwestowane i rozwijają się z roku na rok, a klasy nie są przeludnione. Odnawialne źródła energii? Warsztaty dla młodych robotyków? Zajęcia z gotowania w klasie wyposażonej jak w popularnych show kulinarnych?

To wszystko znajduje się w ofercie szkół w powiecie bieruńsko-lędzińskim. W LO w Bieruniu, PZS w Bieruniu i PZS w Lędzinach. Zapraszamy!

Materiał promocyjny, fot. Radofoto

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.