WIOSENNY POWRÓT ZIMY!

W ostatnich trzydziestu dniach było wszystko. Burze, temperatury powyżej 25°C, opady śniegu. Tym razem czas na zimę. Znowu.

We wtorek przez cały dzień zachmurzenie będzie całkowite. Do tego możliwe są opady deszczu, deszczu ze śniegiem, bądź mokrego śniegu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wzrośnie do około 4°C. Wiatr będzie słaby, północny.

W środę podobnie jak we wtorek - zachmurzenie przez cały dzień będzie całkowite. W ciągu dnia mogą się pojawić opady śniegu. Temperatura wzrośnie do około 2°C. Pojawią się silniejsze porywy wiatru, które mogą dochodzić do 60km/h. Ciśnienie będzie rosnąć.

W czwartek się wypogodzi, a śnieg, który spadł w środę stopnieje. Mimo wszystko wciąż będzie bardzo zimno, bo temperatura nie przekroczy 5°C. Wiatr początkowo jeszcze dość silny, jednak w drugiej części dnia będzie słabnąć.

W piątek więcej chmur, jednak opadów nie należy się spodziewać. Pojawią się za to przejaśnienia, a nawet rozpogodzenia. Zrobi się trochę cieplej, bo temperatura wzrośnie do około 9°C. Wiatr będzie słaby.

W pierwszy dzień weekendu przez nasz region przemieszczać się będzie front atmosferyczny, który przyniesie w ciągu dnia duże i całkowite zachmurzenie. Dodatkowo słabo może padać deszcz. Temperatura wzrośnie do około 9/10°C. Wiatr znów nieco silniejszy.

W niedzielę wciąż będzie pochmurno ze słabymi, przelotnymi opadami deszczu. Temperatura oscylować będzie w okolicach 7/8°C. Wiatr umiarkowany.

Wideo przedstawia powrót zimy w Korbielowie, ok. 90 km od Bierunia. W górach (Tatry, Beskidy) śnieg, szczególnie w górnych partiach.

Mateusz Pardygał, Polscy Łowcy Burz

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.
Komentarze
  • ~HaroLoobvotS
    2017-10-30

    Priligy Foro Normal Dosage For Keflex <a href=http://cheapvia50mg.com&g t;generic viagra</a> Can You Take Amoxicillin With Lyica isotretinoin 10mg skin health