POGODA. BRZYDKO NA ŚWIĘTA

Myśleliście, że to koniec zimy i teraz będzie już tylko ciepło albo bardzo ciepło? Niestety, a może i stety (pozdrawiamy narciarzy!) Będzie chłodno, będzie padać deszcz.

W piątek zachmurzenie zmienne. Podobnie jak w czwartek, pojawi się sporo przejaśnień. Opady słabe i jeśli się pojawią, to tylko w pierwszej części dnia. Temperatura wzrośnie do około 11°C. Wiatr dość silny, w porywach do 45km/h, zachodni. Ciśnienie będzie się wahać (po południu wyniesie około 1015hPa)

W sobotę zachmurzenie przez większość dnia będzie duże bądź całkowite. W drugiej części do naszego regionu zbliży się front atmosferyczny, który charakteryzować się będzie ciągłymi opadami deszczu (głównie w nocy z soboty na niedzielę). Temperatura wzrośnie do około 13°C. Wiatr wciąż dość silny, zachodni.

Niestety również niedziela nie zapowiada się zbyt ładnie. Od rana do wieczora zachmurzenie będzie duże, jednak jest szansa na niewielkie przejaśnienia. Niestety przelotnie i słabo może także padać deszcz. Temperatura niska, bo maksymalnie wzrośnie do około 8/9°C. Wiatr - podobnie jak w poprzednich dniach - dość silny, zachodni i północno-zachodni.

Poniedziałek niestety będzie bardzo podobny. Zachmurzenie przez cały dzień duże i całkowite. Dodatkowo należy się spodziewać słabych i umiarkowanych opadów deszczu. Temperatura maksymalna nie przekroczy 10°C. Jedynym pozytywem będzie to, że wiatr w końcu będzie słabszy.

A w Tatrach spadnie śnieg.

Mateusz Pardygał, Polscy Łowcy Burz

Fot. przedstawia bociana przy drodze na Górki z Bierunia 

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.