INNOWACYJNE METODY LECZENIA OTYŁOŚCI KONTRA DIETY CUD!

Otyłość jest chorobą, która przyjmuje rozmiary epidemii. Pomimo tak wielkiego problemu wiele osób wciąż nie wie jak powinno się ją leczyć.

Mgr Patrycja Kłósek- dietetyk kliniczny

Znanych jest nam tysiące diet cud, wspaniałe środki redukujące masę ciała wypełniacze żołądka, restrykcyjne ograniczenia.

Dziś już wiemy, że te wszystkie triki są nieskutecznie. Otyłość ma się bowiem w głowie nie na brzuchu!

Skuteczna redukcja masy ciała, nadwagi lub nawet patologicznej otyłości polega przede wszystkim na dobrej współpracy specjalisty dietetyka i pacjenta. Osoba, która jest otyła, musi zrozumieć, że nie poradzi sobie ze swoją chorobą sama.

Skuteczne leczenie otyłości polega na wprowadzaniu konstruktywnych zmian w funkcjonowaniu pacjenta, zwiększeniu wpływu nad samym sobą i procesem odchudzania. Wymaga ona pracy nad negatywnymi przekonaniami pacjenta dotyczącymi jego otyłości. Poszerzenie samoświadomości wpływa na właściwą zmianę nawyków żywieniowych. Jednym słowem motywacja! Dlatego w Palecie Diet wdrożyliśmy psychodietetykę. Moi pacjenci dzięki nim zrzucili już razem kilka ton kilogramów, zmieniając swój wygląd zdrowie i samopoczucie na lepsze.

Kto z nas nie lubi słodkich przekąsek? Każdy! Dlatego ważne jest to aby mieć ludzkie podejście do pacjenta. Najważniejsze jest racjonalne odchudzanie, zdrowy styl życia nie diety cud. Nie odkładaj kilogramów na potem, działaj już dziś racjonalnie!

Zapraszamy!

Centrum Leczenia Otyłości Paleta Diet
www.paletadiet.pl

Telefon: 690 442 833
Ul. Fredry 6c (plac targowy, centrum) Lędziny

 (Gabinet mieści w salonie Zdrowia i Urody Beaty Szostek)

Materiał sponsorowany

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ