JEST CZERWCOWA GAZETA LOKALNA!

W ostatni dzień czerwca na mieście pojawiła się czerwcowa Gazeta Lokalna. Zapraszamy po lekturę do naszych tradycyjnych miejsc kolportażu.

A w najnowszym wydaniu naszego miesięcznika piszemy przede wszystkim o inicjatywie referendum w sprawie podziału Bierunia na dwie odrębne gminy. Podsumowujemy też imprezy, nad którymi objęliśmy patronat medialny i przedstawiamy historię Hołdunowa – jedną z najmłodszych historycznych dzielnic Lędzin, w tym roku obchodzącą swoje 245. urodziny. A na ostatniej stronie gazety: wakacyjny magazyn.

POWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ
Dodaj komentarz
Aby uniknąć każdorazowego podawania nicku oraz przepisywania kodu z obrazka, zarejestruj się.
Jeśli masz swoje konto, zaloguj się.
Komentarze
 • ~123456
  2015-07-03

  Martin Luther brawo,u nas po prostu szerzy sie k.......... . Każdy niech sobie dopowie co chce.

 • ~zuza_muza
  2015-07-02

  podobno w magistratach pracuje kilkudziesięciu byłych mundurowych z wysokimi emeryturami. Emerytury, wypłaty z magistratu i zasiłki na bezrobotnych młodych ludzi którym zabrano miejsca pracy - będzie kiedyś o tym w gazecie lokalnej ?

 • ~looki
  2015-07-02

  Jest czerwcowa a na stronie dalej maj brawooo

 • ~zawiedziony
  2015-07-02

  A Kaj som Wieści z Lyndzin? Jarzycko poleciała do Tunezji?☺

 • ~hity z lędzin
  2015-07-02

  to jest niezła gazetka opisująca jak jest w Lędzinach
  http://www.kurierl edzinski.pl/nagroda-specjalna- burmistrza.html

 • ~Tyszanin
  2015-07-01

  Bieruń zawsze Tyski !

 • ~Martin Luther
  2015-07-01

  Fajna gazetka, brak w niej tylko informacji o tym jak władza rozdziela stanowiska w dowód wdzięczności za poparcie w zeszłorocznych wyborach.

 • ~123456
  2015-07-01

  A ja uważam ,że trzeba iść na całość.Wolę aby moje podatki zostały w nowej części Bierunia.Będzie referendum to sę okaże co mieszkańcy zadecydują.Podam taki przykład ,okazało się że gmina w drodze przetargu wybrała bank do obsługi konta gminnego za którego opłata miesięczna wynosi 18.000 zł !!! ,a w poprzednim banku ta kwota wynosiła 2,500zł.Nie wierzę że nie było możliwości zatrzymania poprzedniego banku. Kto podpisał umowę.?To jest tylko i aż jeden z przykładów co się robi z naszymi pieniędzmi.O ile dojdzie do podziału Bierunia może będę miała większy wpływ na sprawy.

 • ~Marian
  2015-07-01

  Inicjatywa przegranych, którzy chcą zaistnieć, i gdzie ta inicjatywa ma powstać ? :) Przedstawiciele społeczności od ponad 20-stu lat nie byli w stanie centrum dzielnicy zorganizować... Koszty utrzymania administracji do przychodów dzielnic, pokazują jaki to ma sens i jakimi środkami będzie się dysponować, ale o tym się nie pisze...